Salı, Mayıs 28, 2024

Jak działa zakład w pokera?

393 görüntülenme
0
0 Yorum

Pierwsza strategia polega na użyciu ręki przedflopowej, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, ale zmniejszając szanse na podwojenie z zakładem rzeki. Ta strategia jest podobna do składania przed flopem, ale zamiast składania ręki przed flopem, składasz rękę po flopie. Nie składasz się, ponieważ uważasz, że twoja ręka jest zła, ale dlatego, że masz pewność, że masz lepsze karty. Oba pozwalają graczowi ryzykować niewielką sumę pieniędzy, aby zdobyć więcej niż otrzymałby, gdyby pozostał ciasny.

Podnoszenie pozwala graczowi wziąć mniej pieniędzy ze stołu, rozbieranypoker.com mając nadzieję na lepszą rękę. Zakłady i podnoszenie są dwoma bardzo podobnymi ruchami ze strony gracza. Podnoszenie również kosztuje gracza pieniędzy. Jeśli podniesiesz 1, postawisz 2 jeśli poprawnie zadzwonisz. Jednakże, jeśli błędnie odczytasz styl gry przeciwników, będziesz stawiał więcej pieniędzy niż to, co otrzymałeś jako nagrodę.

Na przykład, jeśli masz do czynienia z dwoma dopasowanymi 6’s, prawdopodobnie złożysz, ponieważ jest prawdopodobne, że żadna ręka nigdy nie otrzyma lepszej ręki z tej akcji zakładów. Oznacza to, że stracisz 2 bo zostaniesz pozostawiony na twojej pierwotnej stawce 2, nawet jeśli ryzykujesz 1. Czym są stawki i podwyżki? Zanim przyjrzymy się pewnym z najczęstszych strategii zakładów, dowiedzmy się o dwóch rodzajach zakładów: zakład i podnoszenie.

Musisz kontynuować naukę pokera, aby wiedzieć, jakie rodzaje kart możesz spodziewać się otrzymać przy stole, co oznaczają różne rodzaje zakładów, jakie ręce są prawdopodobne do wygrania, szanse różnych rąk itp. Zanim zaczniesz grać online, będziesz chciał sprawdzić, czy strona internetowa, na której chcesz grać, jest wiarygodna. Kiedy grasz w pokera online, będziesz grać przeciwko innym graczom online.

Składając się po flopie, tracisz jakąś wartość dodatkową. W powyższym przykładzie masz dwie pary, z możliwym kickerem asów. Najlepsza ręka jest zwykle najlepszym sposobem na grę w pokera, ale nie jest to jedyny sposób na grę w pokera. To dobra ręka, ale nie najlepsza. Przeciwnik będzie mógł zadzwonić tylko z AK, AJ, AQ lub KK, a będziesz mógł zadzwonić tylko z AK, AQ, KK lub AT, co oznacza, że przegapisz jakąś wartość, którą mógłbyś wygrać. Ponieważ po flopie składasz, twój wynik końcowy nie jest tak wysoki, jak osiągnąłbyś przy pełnym domu.

Aby grać w pokera, potrzebujesz zestawu kart do gry, żetonów i zestawu kart, aby określić zwycięzcę ręki. Granie zbyt wielu rąk lub obstawianie zbyt wielu pieniędzy ostatecznie doprowadzi Cię do przegranej. Możesz mieć trochę szczęścia, ale jest mało prawdopodobne, aby być znacznie więcej niż fluke. Jeśli grasz dla zabawy, wystarczy pudełko kart i filiżanka herbaty lub kawy.

Sina Spire Sorulan soru 25 Eylül 2023
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.